Kilka słów o naszych produktach

2019-10-11

Technorattan — trwały splot elegancji z jakością.

Dzisiejszy technorattan to nie tylko prosta imitacja naturalnego rattanu. Paski technorattanowe mogą cechować się interesującą fakturą, charakteryzować się matowym bądź połyskującym wykończeniem. Praktycznie nieograniczona jest kolorystyka tego tworzywa, co sprawia ze może się wpasować w naszą wizję wystroju, może znakomicie skomponować się z innymi elementami i stać się prawdziwą ozdobą naszego ogrodu czy tarasu.

Opracowaliśmy gamę produktów łączących harmonijnie matę technorattanową z elementami wykończeniowymi z polerowanego aluminium. Wypracowaliśmy autorską technologię i receptury pozwalającą zabezpieczyć nasze produkty przed działaniem zabrudzeń, promieniowania słonecznego UV, deszczu, śniegu i niskich temperatur, przez co mogą przebywać na zewnątrz także w warunkach zimowych.

Donice są przygotowane do bezpośredniego zastosowania podłoża dla roślin. Naszym niewątpliwym atutem jest elastyczność produkcji. Możemy przygotować produkty na wymiar, nawet w małych seriach czy pojedynczych egzemplarzach. Ofertę uzupełnia szeroka gama kolorów do zastosowania na każdym z naszych wyrobów.

Od kilku lat z powodzeniem oferujemy nasze produkty na rynku krajowym oraz za granicą — nasze propozycje znakomicie sprawdzają się jako elementy wystroju hotelu, restauracji, biura czy domu. Rosnące zainteresowanie oraz pozytywny odbiór naszych klientów motywuje nas do pracy nad nowymi wyrobami i rozwiązaniami jak najbardziej dopasowywanymi do potrzeb odbiorców.

Zapraszamy też na nasze inne strony internetowe

pixel